پاسخ رونالدو به منتقدان پس از قهرمانی جهان

ساخت وبلاگ
چکیده : پاسخ رونالدو به منتقدان پس از قهرمانی جهان کریستیانو رونالدو در فصل جاری به ... با عنوان : پاسخ رونالدو به منتقدان پس از قهرمانی جهان بخوانید :
پاسخ رونالدو به منتقدان پس از قهرمانی جهان
پاسخ رونالدو به منتقدان پس از قهرمانی جهان

کریستیانو رونالدو در فصل جاری به دلیل افت آمار گلزنی اش در لالیگا زیر فشار منتقدان قرار داشته است.

به گزارش "توپ 90"، پس از تحمل چند ماه انتقادات تند، رونالدو چند هفته ای است که اوج گرفته و پس از دو گلی که شنبه گذشته وارد دروازه سویا کرد، در دو بازی اخیر رئال در جام باشگاه های جهان نیز دو گل به ثمر رساند و به خصوص با گل امشب خود به گرمیو، باعث قهرمانی ششم کهکشانی ها شد.

به این ترتیب رئال پنجمین جام خود در سال 2017 را نیز تصاحب کرد. پیش از شروع رقابت ها مربی گرمیو گفته بود که او زمانی که بازی می کرد بازیکنی بهتر از رونالدو بود و فوق ستاره پرتغالی امروز با گلی که به ثمر رساند، بهترین پاسخ را به وی داد.

رونالدو پس از قهرمانی رئال به خبرنگاران گفت:« این جامی بود که می خواستیم فتح کنیم و به آن هم دست یافتیم. رئال هرگز در طول یک سال نتوانسته بود به 5 جام برسد و این موفقیت تاریخی را به ثبت رساندیم.

زیدان از اهمیت این بازی برای ما گفته بود و فکر می کنم خواسته های او را به خوبی در زمین پیاده کردیم. بازی بزرگی انجام دادیم و به شایستگی پیروز شدیم.»

انتقادات:« ببینید، من همیشه حرف هایم را در زمین می زنم. امشب هم با گل خودم رئال را به یک جام دیگر رساندم.»

خطای شدید کاپیتان گرمیو:« کمی احساس درد کردم؛ ولی نگران نباشید؛ چون شنبه برابر بارسا حاضر خواهم بود.»

...
نویسنده : عباس بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 26 آذر 1396 ساعت: 11:28