طعنه های مورینیو؛ خدای فوتبال از سیتی حمایت می کند!

ساخت وبلاگ
چکیده : طعنه های مورینیو؛ خدای فوتبال از سیتی حمایت می کند! ژوزه مورینیو سرمربی پرتغ... با عنوان : طعنه های مورینیو؛ خدای فوتبال از سیتی حمایت می کند! بخوانید :
طعنه های مورینیو؛ خدای فوتبال از سیتی حمایت می کند!
طعنه های مورینیو؛ خدای فوتبال از سیتی حمایت می کند!

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی یونایتد با طعنه در مورد خوش شانسی سیتی در دیدار امشب صحبت کرد.


به گزارش "توپ 90"، سیتی موفق شد در دیداری سرنوشت ساز با زدن گل هایی که کمی چاشنی شانس نیز در آن دخیل بود یونایتد را مغلوب کرده و فاصله را با 11 امتیاز برساند.

مورینیو گفت: "کورس قهرمانی احتمالا به پایان رسیده است. سیتی تیم بسیار باکیفیتی است و آنها توسط فاکتور شانس نیز محافظت می شوند و خدای فوتبال آنها را حمایت می کند. صحنه هررا به وضوح پنالتی بود و من برای داور متاسفم. داور میدان عملکرد خوب داشت اما در مورد این صحنه اشتباه کرد.

چنین اشتباهاتی ممکن است رخ بدهد اما فصل قبل هم کلاتنبرگ در دیدار ما برابر سیتی و در مورد صحنه خطای براوو روی رونی همین اشتباه را مرتکب شد. اینها خطاهای انسانی هستند و داور نیز سعی کرد بهترین عملکردش را ارائه دهد اما او یک اشتباه کرد که نقشی حیاتی در این بازی داشت.

سیتی تیم باکیفیتی بود که بر توپ و میدان کنترل داشت اما ما موفق شدیم فاکتور موقعیت سازی آنها را کنترل کنیم.

آیا یونایتد به اندازه ای خوب بود که پیروز بازی باشد؟ این به نظر شما بستگی دارد زیرا آنها توپ را بیشتر در اختیار داشتند اما ما نیز به اندازه کافی مبارزه کردیم و نتیجه این بازی ناشی از اشتباه داور بود."

مورینیو؛,...
نویسنده : عباس بازدید : 7 تاريخ : دوشنبه 20 آذر 1396 ساعت: 6:59