طغیان شبانه ستاره‌های تراکتور؛ خداحافظ!

ساخت وبلاگ
چکیده : طغیان شبانه ستاره‌های تراکتور؛ خداحافظ! دو بازیکن باتجربه تراکتورسازی نسبت ب... با عنوان : طغیان شبانه ستاره‌های تراکتور؛ خداحافظ! بخوانید :
طغیان شبانه ستاره‌های تراکتور؛ خداحافظ!
طغیان شبانه ستاره‌های تراکتور؛ خداحافظ!

دو بازیکن باتجربه تراکتورسازی نسبت به تصمیمات مدیرعامل و سرمربی این باشگاه موضع گیری تندی انجام دادند.

به گزارش توپ 90، عصر امروز یحیی گل محمدی سرمربی تراکتورسازی برای هماهنگی جهت نقل وانتقالات نیم فصل این تیم نزد مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه رفت و لیست مازاد و بازیکنان مد نظرش برای جذب را به او اعلام کرد.


بعد از این جلسه گل محمدی با دو تن از بازیکنان تراکتورسازی تماس گرفت و تصمیم خود درباره آنها را بیان کرد. اولی سینا عشوری بود که در لیست مازاد تراکتورسازی قرار گرفته و دومی محمد ابراهیمی ستاره محبوب سرخپوشان تبریزی که گل محمدی قصد دارد او را با لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی تراکتورسازی معاوضه کند.


اعلام این دو تصمیم به دو ستاره محبوب و باتجربه تراکتورسازی به مذاق این دو بازیکن خوش نیامده و باعث ناراحتی آنها شده است. به همین خاطر این دو بازیکن در اینستاگرام شان صحبت هایی با هواداران انجام دادند و موضع گیری تندی نسبت به مدیریت و سرمربی تراکتورسازی داشتند.


محمد ابراهیمی که سالهای طولانی در تراکتورسازی حضور دارد، در این باره نوشت: «طبق تماسی که سرمربی تیم با بنده داشتند، تقاضای معاوضه من و شیمبا را دارند و در جلسه امروز با مدیرعامل تیم این تصمیم آقایان نهایی شد. این که مرا بازیچه تفکرات منفی خودشان قرار می دهند، بی انصافی است و امیدوارم نیم فصل خوبی را شما هواداران در کنار تیم داشته باشید. من معاوضه نمی شوم و تصمیمی که درست باشد را می گیرم.»


سینا عشوری نیز در پست اینستاگرامی خود اینطور توضیح داد: «اوکی، مشکل ما هستیم، می رویم، اما مردم را نمی توانید گول بزنید. می روم اما نه هوادار اینجا را از قلبم بیرون می کنم و نه غیرتم به تراکتور را از بین می برم. یاشا آذربایجان، یاشا تراکتور. امیدوارم سال بعد نوبت کسانی نباشد که نماد تراکتور هستند.»


به نظر می رسد این موضع گیری تند دو بازیکن محبوب تراکتورسازی واکنش های تندی از سوی هواداران برای یحیی گل محمدی داشته باشد و باید دید چه اتفاقاتی در این خصوص طی روزهای آینده رخ می دهد.

ستارههای,تراکتور؛,خداحافظ,...
نویسنده : عباس بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 20 آذر 1396 ساعت: 6:59