سیو دیدنی گلر استقلال در شهر قدس(عکس)

ساخت وبلاگ
چکیده : سیو دیدنی گلر استقلال در شهر قدس(عکس) چارچوب دروازه استقلال مقابل مهاجمان پی... با عنوان : سیو دیدنی گلر استقلال در شهر قدس(عکس) بخوانید :
سیو دیدنی گلر استقلال در شهر قدس(عکس)
سیو دیدنی گلر استقلال در شهر قدس(عکس)

چارچوب دروازه استقلال مقابل مهاجمان پیکان بسته ماند تا پنجمین کلین شیت دروازه بان جوان استقلال در این فصل به ثبت برسد.

به گزارش "توپ 90"، استقلال و پیکان در پنجشنبه سرد و پاییزی پایتخت یکی از دربی های نه چندان دلچسب تهران را با تساوی بدون گل به ثبت رساندند تا تقسیم امتیازات این مصاف چندان به سود آنها در جدول رده بندی نباشد، نتیجه ای که در ثبت آن عملکرد گلرهای دو تیم به خصوص سیدحسین حسینی در چارچوب دروازه استقلال نقشی غیر قابل انکار داشت.


گلر جوان استقلالی ها در نهمین بازی این فصل در حالی موفق شد پنجمین کلین شیت را به ثبت برساند که در دقیقه 90 سیو فوق العاده ای با دست مخالف روی شوت دیدنی محمدصادق بارانی به نمایش گذاشت تا یکی از معدود صحنه های جذاب مصاف سرد دو تیم در شهر قدس رقم بخورد.


سیدحسین که با توجه به جانشینی سیدمهدی رحمتی هنوز هم بار سنگینی به دوش می کشد این بار به خوبی نشان داد چرا وینفرد شفر مجذوب توانایی های او شده و به او برای ایستادن در درون دروازه اعتماد کرده است. ثبت کلین شیت برابر پیکانی که از خط حمله بسیار خوبی بهره می برد نمره قبولی را در کارنامه دروازه بان استقلال به ثبت رساند تا او با اعتماد به نفس همچنان نقطه اتکای پیرمرد آلمانی در درون دروازه باشد.


(عکس :رضا سعیدی پور)

استقلال,...
نویسنده : عباس بازدید : 3 تاريخ : جمعه 10 آذر 1396 ساعت: 10:01