هیچکس قدرت سرقت از مسی را ندارد (عکس)

ساخت وبلاگ
چکیده : هیچکس قدرت سرقت از مسی را ندارد (عکس) بارسلونا و والنسیا در دیداری جذاب و ال... با عنوان : هیچکس قدرت سرقت از مسی را ندارد (عکس) بخوانید :
هیچکس قدرت سرقت از مسی را ندارد (عکس)
هیچکس قدرت سرقت از مسی را ندارد (عکس)

بارسلونا و والنسیا در دیداری جذاب و البته جنجالی در نهایت به تساوی 1-1 رضایت دادند.

به گزارش "توپ 90"، بازی دو نیمه کاملا متفاوت داشت و بارسلونا در نیمه اول با تمرکز در خط میانی و با اتکا بر هافبک های پرتعداد خود کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت و بدشانس بود که در این نیمه به گل نرسید. البته که بارسا به یک گل سالم توسط مسی نیز دست یافت ولی داور به اشتباه آن را مردود اعلام کرد. در نیمه اول والنسیا تنها چشم به ضد حملات داشت و یکی دو خطر نیز روی دروازه بارسا خلق کرد اما نتیچه پایانی بدون گل بود.

در نیمه دوم ورق برگشت و والنسیا بازی را بهتر شروع کرد و دقیقه 60 نیز به گل دست یافت. میزبان مزد شجاعت و بازی هجومی خود را با گل رودریگو گرفت و پس از آن نیز در چند موقعیت می توانست فاصله را بیشتر کند اما در شرایطی که به نظر می رسید کار بارسا تمام شده باشد، مسی با پاس شگفت انگیز خود، آلبا را در موقعیت گلزنی قرار داد تا گل تساوی بارسا به ثمر برسد.

مسی در ناامیدانه ترین لحظات بارسلونا این تیم را از یک شکست تلخ و تا حدی ناعادلانه نجات داد تا هرچند یک گل او را به سرقت برده باشند اما با پاس گل خود زهر خود را به حریف ریخته باشد. پس از نصاجب کفش طلا و نیز تمدید قرارداد، مسی سومین هدیه خود را اینگونه به هواداران تقدیم کرد.

...
نویسنده : عباس بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 7 آذر 1396 ساعت: 8:48