مدافعین سابق استقلال به هم رسیدند | بلاگ

مدافعین سابق استقلال به هم رسیدند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

مدافعین سابق استقلال به هم رسیدند
مدافعین سابق استقلال به هم رسیدند

محمود فکری و مهدی پاشازاده روز آینده برگزار کننده مهم ترین دیدار هفته پانزدهم رقابت های لیگ یک خواهند بود.

به گزارش "توپ 90"، روز آینده رقابت های لیگ یک در هفته پانزدهم پیگیری می شود و در یکی از این دیدارها تیم های اول و دوم جدول رده بندی به مصاف هم می روند.


در حال حاضر نفت مسجد سلیمان که محمود فکری را به عنوان سرمربی خود می بیند با کسب 33 امتیاز فاصله ای 7 امتیازی میان خود و تیم های دوم، سوم و چهارم ایجاد کرده است و با خیالی آسوده به ورزشگاه شهید وطنی پا می گذارد. البته فکری که سال گذشته سرمربی نساجی مازندارن بود و شرایط خوبی نیز همراه این تیم داشت، در اتفاقی عجیب و با ادامه مشکلات مالی پیش از پایان نیم فصل از تیم جدا شد و پس از یک نیم فصل بلاتکلیفی با شروع فصل جدید مهدی پاشازاده جانشین او شد. فکری البته روز آینده به دلیل محرومیت نمی تواند روی نیمکت حضور داشته باشد ولی قطعا بازگشت او به ورزشگاه شهید وطنی جذابیت های خاص خود را خواهد داشت.


در سوی دیگر تیم نساجی که در سه هفته اخیر دو شکست را تجربه کرده و شرایط خوبی نسبت به دیدارهای ابتدایی فصل ندارد، در مقابل صدرنشین لیگ یک چاره ای جز کسب پیروزی ندارد؛ چرا که در صورت شکست برابر این تیم فاصله آنها که خود را مدعی جدی صعود به لیگ برتر می دانند با شاگردان فکری به عدد 10 می رسد؛ اختلافی که در لیگ فشرده و فیزیکی لیگ یک قابل توجه به شمار می رود.

مدافعین,استقلال,...
نویسنده : عباس بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 6 آذر 1396 ساعت: 1:38