دلیل تاخیر در تمدید قرارداد لیونل مسی چه بود؟

ساخت وبلاگ
چکیده : دلیل تاخیر در تمدید قرارداد لیونل مسی چه بود؟ جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه بار... با عنوان : دلیل تاخیر در تمدید قرارداد لیونل مسی چه بود؟ بخوانید :
دلیل تاخیر در تمدید قرارداد لیونل مسی چه بود؟
دلیل تاخیر در تمدید قرارداد لیونل مسی چه بود؟

جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا ادعا کرد دلیل تاخیر در امضای قرارداد مسی تغییر در بند آزادسازی این قرارداد بوده است.

 

به گزارش "توپ 90"، در تابستان امسال بارسا اعلام کرد قرارداد مسی تا سال 2021 و با بند آزادسازی 300 میلیون یوو تمدید شده اما بعد از انتقال 222 میلیون یورویی نیمار، تاخیر در تمدید قرارداد مسی ایجاد شد تا این رقم به 700 میلیون رسیده و خیال بارسا از حفظ بهترین گلزن تاریخ باشگاه خود راحت شود.

بارتومئو گفت: "ما از تمدید قرارداد با مسی بسیار راضی هستیم. البته این اتفاق در ماه ژوئن رخ داده بود؛ اما یک مورد باید در آن تغییر می کرد که بند آزادسازی مسی بود که حالا مطابق با شرایط فعلی بازار نقل و انتقالات است.

مسی از زمانی که خیلی جوان بوده عضو این باشگاه بوده است و ما می خواستیم اطمینان پیدا کنیم او قطعا در بارسا باقی خواهد ماند.

این قرارداد روابط مسی و بارسلونا را تقویت می کند. او بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است و تا سال 2021 با تمایل و جاه طلبی فراوان در بارسلونا باقی خواهد ماند. "

قرارداد,...
نویسنده : عباس بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 6 آذر 1396 ساعت: 1:38