هادرسفیلد 1 -2 سیتی؛ توقف ناپذیر مثل تیم گواردیولا

ساخت وبلاگ
چکیده : هادرسفیلد 1 -2 سیتی؛ توقف ناپذیر مثل تیم گواردیولا سیتیزن ها در دیداری... با عنوان : هادرسفیلد 1 -2 سیتی؛ توقف ناپذیر مثل تیم گواردیولا بخوانید :
هادرسفیلد 1 -2 سیتی؛ توقف ناپذیر مثل تیم گواردیولا
هادرسفیلد 1 -2 سیتی؛ توقف ناپذیر مثل تیم گواردیولا

سیتیزن ها در دیداری دشوار موفق شدند در نهایت با نتیجه 1-2 هادرسفیلد را مغلوب کنند.

به گزارش "توپ 90"، منچسترسیتی موفق شد در دیداری که در ابتدا از هادرسفیلد عقب افتاده بود، در نیمه دوم با گل های آگوئرو و استرلینگ پیروز شده و فاصله 8 امتیازی با یونایتد را حفظ کند.

بازی با برتری سیتی آغاز شد و این تیم در دقیقه 7 و با ارسال دی بروین می توانست توسط کمپانی به گل برسد که ضربه سر این مدافع به بیرون رفت. دقایقی بعد و روی همکاری سیلوا و سانه، ستاره آلمانی فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او راهی به دروازه هادرسفیلد نیافت.

در دقیقه 37 اوتامندی شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او از پشت محوطه نیز ثمربخش نبود. یک دقیقه بعد بهترین فرصت سیتی برای گلزنی ایجاد شد اما ضربه آگوئرو از درون محوطه با عکس العمل زیبای گلر هادرسفیلد همراه بود و در ریباند نیز استرلینگ نتوانست از موقعیت خوب خود استفاده کند.

در دقیقه 41 هادرسفیلد صاحب اولین فرصت خود در این دیدار شد اما ضربه خوب یورگنسن از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در ثانیه های پایانی نیمه اول و بر خلاف جریان بازی، این هادرسفیلد بود که روی ارسال یک کرنر از جناح راست، پرس شیندلر و اشتباه اوتامندی توسط مدافع آرژانتینی سیتی به یک گل به خودی دست یافت تا 45 دقیقه اول با یک گل به سود میزبان به پایان برسد.

اما سیتیزن ها نیمه دوم را بسیار هجومی آغاز کردند و در همان ابتدا و با توقف استرلینگ در محوطه صاحب فرصت شدند که آگوئرو با ضربه ای دقیق آن را تبدیل به گل کرد.

حملات تیم گواردیولا ادامه یافت و در دقیقه 51 و روی پاس عمقی و تماشایی سیلوا، آگوئرو در موقعیت تک به تک می توانست زننده گل دوم باشد اما لوسل واکنش مناسبی نشان داد.

در دقیقه 58 سیتی بهترین فرصت را برای زدن گل برتری داشت اما ضربه ایستگاهی دیدنی لروی سانه به دیرک دروازه هادرسفیلد برخورد کرد تا بدشانسی های سیتی تکمیل شود.

در ادامه سیتی تلاش خود را برای زدن گل و خلق موقعیت ادامه داد و در نهایت در دقیقه 83 موفق شد به گل برتری دست یابد. گابریل در محوطه صاحب فرصت شد اما ضربه به سنگربان هادرسفیلد برخورد کرد و در برگشت توپ به شکل اتفاقی به استرلینگ برخورد کرد تا دروازه هادرسفیلد اینگونه باز شود.

در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا سیتیزن ها این دیدار دشوار را با برتری 1-2 به پایان برسانند.

هادرسفیلد,گواردیولا,...
نویسنده : عباس بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 6 آذر 1396 ساعت: 1:38