اتلتیکو 0-0 رئال؛ دربی مادرید مساوی شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

اتلتیکو 0-0 رئال؛ دربی مادرید مساوی شد
اتلتیکو 0-0 رئال؛ تقدیم به بارسا

دیدار تیم های اتلتیکو و رئال در دربی شهر مادرید با تساوی بدون گل به پایان رسید تا اختلاف این دو تیم با بارسا به 10 امتیاز افزایش پیدا کند.

به گزارش "توپ 90"، دو تیم که می دانستند برای کاهش فاصله با بارسا به پیروزی در این دیدار نیاز دارند، تلاش زیادی انجام دادند اما در نهایت قفل دروازه ها باز نشد و هر دو تیم دو امتیاز حساس را از دست دادند.

اتلنیکو بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه 3 بازی، کوره آ گل اول را به ثمر رساند اما در حالی که تنها کیکو کاسیا را پیش رو داشت، توپ را به بیرون زد.

رئالی ها خیلی زود بازی را در دست گرفتند و برای چند دقیقه فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کردند اما نتوانستند از این برتری شان استفاده کنند.

در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم از هر فرصتی برای ایجاد خط روی دروازه هم استفاده می کردند اما نمایش خوب مدافعان، مانع از باز شدن دروازه ها می شد.

در دقیقه 31، همکاری رونالدو و تونی کروس، یک موقعیت بسیار خوب برای رئال ایجاد کرد اما ضربه ستاره آلمانی راهی به چهارچوب دروازه اتلتیکو نداشت.

برتری رئالی ها در دقایق پایانی نیمه اول ادامه داشت و در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم با برتری رئال آغاز شد اما حملات این تیم در دقایق ابتدایی، موقعیت های چندان خطرناکی روی دروازه اتلنیکو ایجاد نکرد. در دقیقه 56 روی حرکت خوب کوکه، گابی صاحب یک موقعیت شوتزنی شد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازیکنان اتلنیکو برای دقایق توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما هر چه به دقایق پایانی نزدیک شدیم، این رئالی ها بودند که حملات بیشتر و خطرناک تری روی دروازه حریف داشتند.

از جمله در وقت های تلف شده که چیزی نمانده بود که کریس رونالدو گل برتری را در موقعیت تک به تک به ثمر برساند اما تکل عالی دیگو گودین دروازه اتلتیکو را نجات داد تا بازی در نهایت با تساوی 0-0 به پایان برسد.

اتلتیکو,...
نویسنده : عباس بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت: 0:56