استعفای علی اکبر طاهری قطعی شد

ساخت وبلاگ
چکیده : استعفای علی اکبر طاهری قطعی شد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از ظهر روز... با عنوان : استعفای علی اکبر طاهری قطعی شد بخوانید :
استعفای علی اکبر طاهری قطعی شد
استعفای علی اکبر طاهری قطعی شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از ظهر روز گذشته با اعلام استعفا از پست خود، از حمیدرضاگرشاسبی خواسته است زمام امور مدیریتی در باشگاه را برعهده بگیرد.

به گزارش "توپ 90"، علی اکبرطاهری که به نظر از ادامه دار شدن ماجراهای مربوط به مصائب مالی و مشکلات اداره باشگاه پرسپولیس خسته شده ، با ادامه شدت عمل سازمان بازرسی در موضوع  بازنشسته ها ، استعفای خود را به صورت شفاهی اعلام کرد. این اتفاق روز گذشته و در شرایطی رخ داد که باشگاه پرسپولیس درگیر آخرین مراحل جمع آوری مدارک برای حضور در لیگ قهرمانان آسیاست .


طاهری که مدتها بود به دلیل مشکلات مالی و پیامدهای آن و همین طور مسائل اداری مربوط به بازنشستگی در ذهن خود به استعفا فکر می کرد ، این بار تصمیم قطعی خود را گرفته و پیش از سفر به کربلا و عتبات عالیات که بیست روز به طول خواهد انجامید هیئت مدیره را در جریان این تصمیم گذاشت .


با وجود اصرار اعضا ، طاهری از تصمیم خود کوتاه نیامده و اگرچه وزیر ورزش هم مخالف این جدایی است اما به نظر این مسئله را باید قطعی تلقی کرد، به خصوص که قوانین سخت گیرانه جدیدی در سازمان بازرسی علیه به کارگیری مجدد بازنشسته ها وضع شده است .


حالا مدیریت پرسپولیس در یک بازه زمانی نامشخص برعهده حمیدرضا گرشاسبی خواهد بود. او با سوابق طولانی مدیریتی در مناصب مختلف وزارت ورزش و سازمان تربیت بدنی ، پستی را از طاهری تحویل می گیرد که بیش از هرچیز نیاز به‌ پول سازی برای رفع و رجوع مشکلات مالی دارد که با فشار ای اف سی بیش از گذشته مایه دردسر برای پرسپولیس شده و دیگر امکان عدم پرداخت آنها وجود ندارد.


طاهری در دوران مدیریت خود در پرسپولیس با حمایت از برانکو زمینه ساز یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی شد و در حال حاضر نیز تیم مدعی اصلی کسب قهرمانی است اگرچه صدرجدول در اختیار پارس جنوبی جم پدیده این فصل از رقابتهای لیگ برتر فوتبال ماست .

استعفای,...
نویسنده : عباس بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 15 آبان 1396 ساعت: 3:02