بارسلونا 2-1 سویا: شب آلکاسر

ساخت وبلاگ
چکیده : بارسلونا 2-1 سویا: شب آلکاسر بارسلونا در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه... با عنوان : بارسلونا 2-1 سویا: شب آلکاسر بخوانید :
بارسلونا 2-1 سویا: شب آلکاسر
بارسلونا 2-1 سویا: شب آلکاسر

بارسلونا در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-1 سویا را شکست دهد و برتری 4 امتیازی اش در صدر جدول لالیگا را حفظ کند.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان ارنستو والورده در این دیدار، به ویژه در نیمه اول، موقعیت های زیادی را از دست دادند؛ اما در نهایت توانستند با حداقل اختلاف به برتری برسند و 31 امتیازی شوند.

بارسلونا بازی را هجومی آغاز کرد و لیونل مسی می توانست در همان دقیقه 3 دروازه سویا را باز کند؛ اما ضربه او، بعد از عبور از سه مدافع حریف، از کنار دروازه به بیرون رفت. یک دقیقه بعد بار دیگر مسی مدافعان حریف را به هم ریخت؛ اما پاس او برای بوسکتس، توسط مدافعان سراسیمه سویا دفع شد.

برتری آبی و اناری ها ادامه داشت و این تیم تا پیش از دقیقه 10، سه موقعیت خطرناک دیگر روی دروازه حریف ایجاد کرد؛ اما ضربات مسی، راکیتیچ و آلکاسر، راهی به چهارچوب دروازه سویا پیدا نکرد.

در دقیقه 14 بازیکنان سویا توانستند اولین موقعیت جدی شان را روی دروازه بارسا ایجاد کنند؛ اما برتری میزبان ادامه داشت و در دقیقه 18، اینیستا با یک شوت تماشایی از محوطه جریمه، دروازه حریف را تهدید کرد؛ اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

حملات بارسا ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 23، قفل دروازه سویا باز شد. روی یک پاس در عمق بود که با اشتباه مدافع سویا، توپ به آلکاسر رسید و او هم با یک ضربه دقیق، توانست دروازه را باز کند.

بعد از این گل بازی متعادل تر شد و بازیکنان بارسا علی رغم در اختیار داشتن توپ و میدان، فشار کمتری روی دروازه حریف ترتیب دادند و در نهایت این نیمه بدون اینکه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور کند به پایان رسید.

در نیمه دوم تیم میهمان شروع بهتری داشت و چیزی نمانده بود که موریل گل مساوی را به ثمر برساند؛ اما ضربه او از بالای دروازه بارسلونا به بیرون رفت.

برتری سویا ادامه پیدا کرد و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه دیگر، این تیم بالاخره در دقیقه 59 به گل تساوی رسید. روی یک ضربه کرنر بود که ارسال بلند اور بانگا به محوطه جریمه بارسا رسید و پیزارو با یک ضربه سر مقتدرانه کار را تمام کرد.

اما این برتری چندان پایدار نبود و بارسلونا در دقیقه 65 بار دیگر پیش افتاد. روی یک حمله سریع بود که ارسال ایوان راکیتیچ از سمت راست در مقابل دروازه به آلکاسر رسید و او هم با یک ضربه هوشمندانه، حساب کار را 2-1 کرد.

بازیکنان میزبان که نمی خواستند برتری شان را بار دیگر از دست بدهند، به حملات شان ادامه دادند و موقعیت های خوبی هم روی دروازه سویا ایجاد کردند؛ اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و بازی با همان نتیجه 2-1 به سود بارسا به پایان رسید.

با این نتیجه بارسلونا 31 امتیازی شد تا با 4 امتیاز برتری نسبت به والنسیا، در صدر جدول لالیگا قرار بگیرد. رئال مادرید هم که فردا شب مقابل لاس پالماس قرار خواهد گرفت، با 20 امتیاز، چهارم است.

بارسلونا,...
نویسنده : عباس بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 15 آبان 1396 ساعت: 3:02