ترکیب احتمالی استقلال برای دربی

ساخت وبلاگ
چکیده : سرمربی آلمانی استقلال با دو مهاجم برای دریی به میدان می رود. به گزارش "توپ 90"، وینفرد شفر سرمربی... با عنوان : ترکیب احتمالی استقلال برای دربی بخوانید :
ترکیب احتمالی استقلال برای دربی

سرمربی آلمانی استقلال با دو مهاجم برای دریی به میدان می رود.

به گزارش "توپ 90"، وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال شاید خیلی خوش شانس نباشد که در سومین تجربه حضور روی نیمکت آبی ها، دربی را تجربه می کند. شفر صراحتا در نشست خبری به این موضوع اشاره کرد اما باز هم تمام تلاش خود برای انتخاب یازده بازیکن برتر را انجام داده است.


سرمربی استقلال از میان رحمتی و حسینی بسیار آماده، احتمالا باز هم به حسینی اعتماد خواهد کرد. ترکیب خط دفاعی آبی ها با حضور چشمی و حسینی در مرکز دفاع و غفوری و زکی پور در کناره ها ثابت خواهد بود.


خط میانی استقلال نقطه ای است که شفر تردید های زیادی درباره آن داشت اما احتمالا از حیدری و شجاعیان در سمت  راست و چپ استفاده می کند و ابراهیمی در کنار باقری در مرکز زمین قرار می گیرند تا باقری جانشین چپاروف شود.


خط حمله موفق استقلال در دیدار با نساجی باز هم با اعتماد شفر از ابتدا به میدان می روند تا شاید درخشش خود در آخرین دربی را تکرار کنند

.
استقلال به این ترتیب چهره های تاثیر گذاری مانند شهباززاده، بیت سعید، چپاروف و قائدی را روی نیمکت در اختیار دارد تا در نیمه دوم به آنها تکیه کند.


ترکیب احتمالی استقلال به شرح زیر است:

حسین حسینی، مجید حسینی، روزبه چشمی، وریا  غفوری، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، فرشید باقری، خسرو حیدری، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و علی قربانی

احتمالی,استقلال,...
نویسنده : عباس بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1396 ساعت: 14:15