ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی هشتاد و پنج

ساخت وبلاگ
چکیده : برانکو ایوانکوویچ در غیاب 3 ستاره‌ی تیمش دربی پنجم خود را در جدال هشتاد و پنجم دو تیم برگزار خواهد ک... با عنوان : ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی هشتاد و پنج بخوانید :
ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی هشتاد و پنج

برانکو ایوانکوویچ در غیاب 3 ستاره‌ی تیمش دربی پنجم خود را در جدال هشتاد و پنجم دو تیم برگزار خواهد کرد.

به گزارش "توپ 90"، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده و احمد نوراللهی در هفته دهم لیگ برتر قادر به همراهی پرسپولیس در جدال مقابل استقلال نخواهند بود تا برانکو همچون دیدار نفت بدون این ستاره‌ها برابر حریف قرار گیرد.


در این دیدار برانکو ایوانکوویچ احتمالا با کمترین تغییر نسبت به جدال مقابل نفت تهران در جام حذفی تیمش را در دربی هشتاد و پنج برابر وینفرد شفر و شاگردانش حاضر کند و تنها اما و اگر این جدال مربوط به حضور محسن مسلمان است؛ هافبک پاسور پرسپولیس که اکنون با 5 پاس گل در صدر جدول حاضر است، بنا به تصمیم برانکو در دیدار مقابل نفت تهران در لیست این تیم حاضر نشده بود و اکنون با بازگشت به لیست امیدوار به حضور در دربی است و در حال حاضر شرایط او با توجه به هفته‌ی پرحاشیه‌ و خبری که پشت سر گذاشت نامشخص است.


درون دروازه اما علیرضا بیرانوند انتخاب اول برانکو خواهد بود. دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس علیرغم تمام انتقاداتی که پشت سر گذاشت، با توجه به اعتماد بالایی که کادرفنی و خصوصا مربی دروازه‌بانان به او دارد در این جدال سومین حضور در دربی را پشت سر خواهد گذاشت. او در دو دیدار قبلی یک بار موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش شده بود که از آن به عنوان یکی از روزهای خوب او یاد می‌شود. بیرانوند اکنون با کلین شیت برابر نفت تهران با روحیه‌ای مناسب برابر استقلال حاضر خواهد شد و باید دید موفق به برگزاری اولین جشن پیروزی خود خواهد بود یا خیر.


زوج خط دفاعی پرسپولیس با بازگشت سیدجلال حسینی با حضور کاپیتان اول و شجاع خلیل زاده احتمالا شکل خواهد گرفت و در دو سمت دفاعی نیز حسین ماهینی و محمد انصاری حاضر می‌شوند. شجاع خلیل زاده این شانس را دارد تا اولین دربی دوران فوتبالی خود را تجربه کند و مسلما این جدال تفاوت زیادی با حضور او در دربی اصفهان و تبریز خواهد داشت و برانکو امیدوار است او را در روز کم اشتباه و پرفروغش ببیند.


در خط میانی سرخپوشان تنها می‌توان روی حضور کمال کامیابی نیا و وحید امیری به صورت قطعی نظر داد و دیگر بازیکنان بستگی به شرایط سیستم مدنظر برانکو و البته تصمیماتی که کادرفنی خواهند گرفت دارد. کمال کامیابی نیا بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت اکنون شرایط مناسبی برای حضور در این دربی دارد و به دنبال این است تا پست شماره 6 را از آن خود کند. وحید امیری نیز در سمت راست و وینگر راست برای این تیم به میدان خواهد رفت و برای حضور دو بازیکن دیگر همه چیز بستگی به این خواهد داشت که برانکو تصمیم به بازی گرفتن محسن ربیع خواه داشته باشد یا خیر. با این حال طی تمرینات روزهای منتهی به دربی می‌توان اینگونه متصور شد که برانکو به دنبال بازگشت به 2-4-4 لوزی است تا کامیابی نیا تنها هافبک دفاعی سرخپوشان تلقی شود و بشار رسن و محسن مسلمان شانس حضور در ترکیب را به دست بیاورند. در صورتی که برانکو به دنبال حضور ربیع خواه باشد، احتمالا همچون بازی با نفت تهران مسلمان از ترکیب خارج خواهد شد و بشار دیگر بازیکن خط میانی این تیم را تشکیل دهد.


زوج خط حمله پرسپولیس نیز از تمام پتانسیل آنها شکل می‌گیرد. با محرومیت مهدی طارمی، سرمربی سرخپوشان تنها گادوین منشا و علی علیپور را در اختیار دارد تا بار دیگر آنها در پیشانی هجومی این تیم حاضر شوند. دو بازیکنی که طی بازی‌های اخیر با هماهنگی بالا با یکدیگر توانسته‌اند عملکرد خوبی را نیز به نمایش گذاشته و امید اول گلزنی این تیم محسوب شوند.


ترکیب احتمالی پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، بشار رسن، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور و گادوین منشا

احتمالی,پرسپولیس,...
نویسنده : عباس بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 4 آبان 1396 ساعت: 14:15