بیشترین فاصله رقابتی در هفته نهم لیگ برتر

ساخت وبلاگ
چکیده : بیشترین فاصله رقابتی در هفته نهم لیگ برتر پنجشنبه, 20 مهر 1396 ساعت 13:36 ... با عنوان : بیشترین فاصله رقابتی در هفته نهم لیگ برتر بخوانید :
بیشترین فاصله رقابتی در هفته نهم لیگ برتر
پنجشنبه, 20 مهر 1396 ساعت 13:36
بیشترین فاصله رقابتی در هفته نهم لیگ برتر

پرسپولیس و استقلال خوزستان در شرایطی امروز برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت که فاصله رتبه دو تیم در این هفته بیشترین فاصله رقابتی بین جدال‌ها را شکل داده است.

به گزارش "توپ 90"، هفته نهم لیگ برتر امروز با انجام دو دیدار آغاز خواهد شد و برانکو و شاگردانش در اهواز به مصاف استقلال خواهند رفت. پرسپولیس در رده سوم جدول جای گرفته و استقلال خوزستان نیز با عملکردی عجیب نسبت به فصول گذشته رتبه پانزدهم را به خود اختصاص داده است تا این فاصله 12 پله‌ای بیشترین فاصله در بین رقابت‌های این هفته تلقی شود.


پیکان رده چهارمی نیز البته با گسترش فولاد رده شانزدهمی رقابت دارد تا امروز نبرد بین صدرنشینان و قعرنشینان لیگ برتر لقب گیرد.


در دیدارهای فردا نیز سپاهان رده چهاردهمی با سیاه جامگان رده سیزدهمی جدال خواهد داشت. تراکتورسازی نیز در شرایطی که در جایگاه هشتم حاضر است در تبریز به مصاف پارس جنوبی صدرنشین می‌رود. پدیده در مشهد به دنبال ارتقا یا تثبیت جایگاه خود در رده دوم برابر ذوب آهن رده هفتمی حاضر می‌شود. شاگردان علی دایی نیز برابر سپیدرود که در رتبه دهم جای گرفته حاضر خواهند شد و استقلال با سرمربی جدید و آلمانی خود مقابل فولاد رده پنجمی حاضر می‌شود و امیدوار است با کسب سه امتیاز جهشی چند پله‌ای در جدول داشته باشد.


در دیگر دیدار این هفته نیز دو تیم همنام نفت در آبادان برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت و باید دید حمید درخشان مقابل فراز کمالوند به چه نتیجه‌ای دست خواهد یافت.

بیشترین,...
نویسنده : عباس بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 17:33