علی کریمی بعد از اردوی تیم ملی تصمیم می‌گیرد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

امکانات وب

برچسب ها

علی کریمی بعد از اردوی تیم ملی تصمیم می‌گیرد

هافبک تیم ملی بعد از فسخ قراردادش با دیناموزاگرب این روزها به صورت اختصاصی همراه با اشکان دژاگه تمریناتش را ادامه می دهد.

به گزارش "توپ 90"، علی کریمی این روزها در برلین به‌سر می‌برد و روزهای خود را یکی پس از دیگری همراه اشکان دژاگه سپری می‌کند. کریمی البته پیشنهادهایی هم در جیب دارد. پیشنهادهایی از لیگ ایران، لیگ یک اسپانیا و لیگ دو آلمان. او اما فعلا از پاسخ به این پیشنهادها طفره رفته و همه چیز را به آینده موکول کرده است.


هافبک سابق سپاهان در برلین بدنسازی را در دستور کار قرار داده. او در روزهایی که قرارداد 4 ساله خود را با دینامو زاگرب فسخ کرده و بازیکن آزاد محسوب می‌شود، همزمان تمرین‌های سخت و پرفشاری انجام می‌دهد تا با بهترین شرایط ممکن به اردوی تیم ملی ملحق شود و مقابل کره جنوبی و سوریه در ترکیب اصلی بازی کند.


او که مقابل ازبکستان در ترکیب اصلی تیم ملی بازی کرد و باعث شد کارلوس کی‌روش احسان حاجی صفی را روی نیمکت و کنار دست خود بنشاند، مصمم است بهترین تصمیم ممکن را برای آینده‌اش بگیرد. تصمیمی که به او کمک کند تا در جام جهانی نیز به حضور در ترکیب اصلی تیم ملی ادامه بدهد.


کریمی خوب می‌داند کارلوس کی‌روش نگاه ویژه‌ای به لژیونرهای حاضر در فوتبال اروپا دارد. از نظر کی‌روش، تمرین در تیمی اروپایی بهتر از بازی در لیگ ایران است. این را کی‌روش بارها در محافل خصوصی عنوان کرده است. به همین دلیل قریب به اتفاق بازیکنان تیم ملی ترجیح می‌دهند در فصل منتهی به جام جهانی در اروپا بازی کنند و از لیگ ایران جدا شوند.


علی کریمی هم از این قاعده مستثنی نیست. او که حالا در قامت بازیکن آزاد تمرین‌های اختصاصی خود را پشت سر می‌گذارد، برای حفظ جایگاه خود در تیم ملی تلاش می‌کند تا با باشگاهی اروپایی به توافق برسد و این فصل را در قاره سبز بازی کند. به همین دلیل هم هست که کریمی هنوز به پیشنهاد سپاهان پاسخی نداده و فعلا مدیران این باشگاه را در حالت بلاتکلیفی قرار داده است.


زلاتکو کرانچار که اعتقاد ویژه‌ای به سبک بازی کریمی دارد از این شرایط ناراحت است. او روی بازگشت کریمی حساب ویژه‌ای باز کرده تا خط هافبک سپاهان سر و شکلی به خود بگیرد و از شرایط بحرانی کنونی خارج شود، اگرچه حرفهای او در نشست مطبوعاتی نشان می داد مذاکرات باشگاه و بازیکن خوب پیش نرفته است.


کریمی فعلا در اروپا به‌سر می‌برد و دنبال راهی است تا بتواند همچنان در باشگاهی اروپایی به فوتبال خود ادامه بدهد. او این تصمیم را برای حفظ جایگاهی که در تیم ملی به دست آورده اتخاذ کرده است. بر همین اساس کریمی فعلا پیشنهادش را بررسی می‌کند تا شاید با یکی از باشگاه‌های خواهانش به توافق برسد. او تا بعد از بازی‌های تیم ملی مقابل کره جنوبی و سوریه هم صبر خواهد کرد تا تصمیمی بگیرد که هم به سود خودش است و هم تیم ملی. قطعا بعد از اردوهای تیم ملی در این باره بهتر می شود تصمیم گیری کرد.

نویسنده : عباس بازدید : 3 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 16:31

آخرین مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها