می توان فلسفه بارسلونا را در سیتی مشاهده کرد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

امکانات وب

برچسب ها

می توان فلسفه بارسلونا را در سیتی مشاهده کرد
دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 22:13
می توان فلسفه بارسلونا را در سیتی مشاهده کرد

یحیی توره، ستاره ساحل عاجی سیتی از داشتن شانس دوباره فعالیت کنار گواردیولا ابراز خوشحالی کرد.

 

به گزارش "توپ 90"، در دوران حضور پپ روی نیمکت بارسا، یحیی توره در این تیم بازی می کرد که البته علاقه پپ گواردیولا به بوسکتس و نیمکت نشینی توره در نهایت باعث جدایی او شد.

یحیی توره گفت: "ذهنیت سرمربی خوب بازی کردن و پیروز شدن است اما گواردیولا تنها به پیروز شدن فکر نمی کند و می توان رد پای تفکرات بارسا را در سیتی مشاهده کرد. او می خواهد هوادار از دیدن بازی ما لذت ببرد و ما نیز سعی می کنیم بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم.

در دوران حضور در بارسا هم تجربه ارائه این سبک بازی را داشتم. من بازیکنی باتجربه و البته خوش شانسی هستم زیرا تجربه کار کردن با گواردیولا را در بارسا داشته ام و می دانم او چه می خواهد.

اگرچه از کار کردن کنار بازیکنان فصل قبل خوشحال بودم اما هر تیمی در دنیا به دنبال ارتقا دادن خویش است و استراتژی سیتی نیز در بازار تابستانی بر این اساس بود که امکان بهتر شدن وجود دارد.

عملکرد سال قبل بد نبود اما در محوطه های جریمه خیلی قوی نبودیم و امسال می خواهیم با تکرار همان سبک فصل قبل در نتیجه گیری بهتر شویم."

نویسنده : عباس بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 17 مرداد 1396 ساعت: 3:37
برچسب‌ها :

آخرین مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها